fotolab24.eu - Profesjonalne usługi foto i video.

Profesjonalne usługi foto i video.

O firmie

     Nasza firma istnieje od 1994 roku i do 2015 r. było jedynym w Warszawie (a może i w Polsce), laboratorium fotograficznym czynnym całą dobę. Działamy od tak dawna dzięki Wam, naszym Klientom, którzy powierzają nam swoje wspomnienia. Staramy się aby każde zlecenie od Państwa było wykonane starannie i terminowo. Od początku jesteśmy związani z firmą KODAK, na której materiałach pracujemy. Przez klikanaście lat uczestniczyliśmy w programie Kodak Express - Kontrolowana Jakość Usług i byliśmy jednym z leaderów tego programu. Dziś gdy o sukcesie rynkowym decyduje częstokroć tylko cena, staramy się łaczyć standardy w jakich pracowaliśmy latami w ramach Kodak Express z najlepszymi obecnie na rynku cenami. Możemy sobie na to pozwolić bo naszym sprzymierzeńcami są teraz Internet oraz fima Groupon, dzięki którym nasze usługi mają naprawdę ogólnopolski zasięg. Skanujemy negatywy i slajdy, które oddajemy Wam w nowoczesnej zdigitalizowanej postaci na płycie, dysku, pendrivie czy czego byście Państwo sobie zażyczyli.

Specjalność zakładu to usługa Vision Magic czyli rekonstrukcje Waszych starych fotografii, nad którymi popracują najlepsi  graficy.

     Kochani wywołujcie zdjęcia i oby przynosiło Wam to jak najwięcej radości zgodnie z ideą twórcy firmy KODAK "Ty naciśnij guzik, my zrobimy resztę". Dodam od siebie - w najlepszej możliwej cenie... No, może jeszcze trzeba trochę poklikać :) 

Julian Framer

Kontakt

Tel. +48 22 624 32 66

Fotolab24

Rondo ONZ, Al. Jana Pawła II 18
00-116 Warszawa
Tel. +48 22 624 32 66
mail: labonz@op.pl

Copyright © 2023 Fotolab24.waw.pl. Powered by Business Intelligence Architects